15 نمونه کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

15 نمونه کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

چند وقت یکبار به آهنگ گوش می‌دهید؟ یک بار؟ دو بار؟ یا با هدفون خود در تمام روز در حال گوش دادن به موسیقی بی وقفه به سر می‌برید؟ از تعداد کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی که در اطراف خود می‌بینید، مشخص است که موسیقی بخشی از فرهنگ و زندگی روزمره ما شده است. از آنجایی که موسیقی و استفاده از کارت ویزیت روزبه‌روز در حال افزایش است، ما در ادامه 15 نمونه کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی را به همراه تاثیر و مزیتی که این کارت بر روند کسب‌وکار شما می‌گذارد را توضیح می‌دهیم.

طراحی کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

در حالی که کارت ویزیت موسیقی شما باید به خوبی طراحی و سازماندهی شده باشد، اما فقط باید حاوی اطلاعات مهم و ضروری درباره شما یا کسب و کارتان باشد. این معمولاً شامل نام، عنوان، وب سایت یا فروشگاه آنلاین، آرم، لوگو یا برند شرکت و اطلاعات تماس شما می‌باشد. البته چاپ کارت ویزیت با چاپ تراکت متفاوت است و اطلاعات متفاوتی در هر کدام درج می‌شود. با این حال اطلاعاتی که معمولا در کارت ویزیت چاپ می‌شود، شامل:

 • نام خود

 همیشه از نامی که می‌خواهید با آن به عنوان یک هنرمند شناخته شوید استفاده کنید.

 • کاری که شما انجام می‌دهید

یک راه سریع و قابل دسترس برای توصیف آنچه تولید می‌کنید (برای زمانی که افرادی که کارت داده‌اید فراموش کرده‌اند که شما چه کسی هستید). دو تا سه کلمه را هدف قرار دهید نه یک جمله.

 • آدرس ایمیل

راه اصلی تماس افراد با یکدیگر.

تاثیر چاپ کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

تاثیر چاپ کارت ویزیت

اگر شغلی دارید که در آن با مشتریان بالقوه تعامل دارید، نسبت به زمانی که تمام روز در دفتر خود بنشینید، به کارت ویزیت بیشتری نیاز خواهید داشت. اکثر حرفه‌ای‌ها حداقل به 500 تا 1000 کارت در سال نیاز دارند. شما از طریق کارت ویزیت می‌توانید خودتان و کسب‌وکارتان را به دیگران بشناسانید تا در زمان نیاز سریعا به شما مراجعه کنند.

ما همیشه می‌خواهیم هزینه‌های خود را کاهش دهیم تا حداکثر سود را داشته باشیم. این یک دانش عمومی است که ما نمی‌خواهیم مبلغی برابر یا بیشتر از مقداری که از آن به دست می آوریم خرج کنیم. به همین دلیل، ما هزینه‌ها را کاهش می‌دهیم، به‌ویژه هزینه‌هایی که به محصول بی‌ربط هستند. برای به حداقل رساندن هزینه، ما از روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنیم که می توانیم کمتر هزینه کنیم اما همچنان در کسب‌وکار ما موثر باشند. از آنجایی که کارت ویزیت فقط یک قطعه کوچک است، در مقایسه با سایر مواد تبلیغاتی ارزان است.

فونت و متن مناسب کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

در حالت ایده آل، از فونت‌هایی استفاده کنید که 7pt یا بزرگ‌تر هستند تا اطمینان حاصل کنید که به راحتی قابل مشاهده هستند. فونت‌های کوچک‌تر ممکن است روی صفحه نمایش شما بزرگ به نظر برسند اما اگر خیلی کوچک باشند به خوبی چاپ نمی‌شوند. همچنین، از فونت‌های Sans Serif برای خطوط کوچک‌تر متن استفاده کنید. فونت‌هایی، مانند Helvetica، نیز برای کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی جذاب هستند. 

و در آخر باید گفت که، فونت‌های زیادی را در یک طرح ترکیب نکنید. در طراحی کارت ویزیت خود حداکثر از دو فونت استفاده کنید تا حرفه‌ای به نظر برسید. 

​ابعاد و انواع جنس کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

ابعاد کارت ویزیت

اندازه استاندارد کارت ویزیت 8/5 در 5/5 سانتی متر است که اندازه آن نزدیک به کارت بانکی است و به راحتی در کیف پول جا می‌شود. ضخامت کارت ویزیت به کاغذی که انتخاب می‌کنید و روکش آن بستگی دارد. ضخامت کاغذ بر حسب نقطه (یا PT) و وزن کارت بر حسب گرم بر متر مربع (GSM) اندازه گیری می‌شود. البته همه کاغذهای موجود در چاپ بازار سازگار با محیط زیست هستند.

جنس کارت ویزیت به طور کلی در موارد زیر خلاصه می‌شود. که شما بسته به علاقه، بودجه و نیاز خود می‌توانید یکی از موارد زیر را در طراحی کارت ویزیت خود انتخاب کنید. البته قیمت کارت ویزیت شما به نوع جنسی که انتخاب می‌کنید هم وابسته است. 

کارت‌ های ویزیت مات

دارای یک درخشش کم هستند که به نظر می‌رسد رنگ‌ها را تغییر نمی‌دهد و می‌توانید به راحتی روی آن‌ها بنویسید. برای برندسازی مینیمالیستی عالی هستند. کارت ویزیت لمینت مات در میان برخی از متقاضیان طرفداران زیادی دارد. 

کارت های ویزیت براق

این روکش باعث می‌شود تصاویر شما زیبا و رنگ‌ها زنده‌تر شوند. برای کمپین‌ها و شخصیت‌های تجاری رنگارنگ بسیار ایده‌ال است. همچنین کارت ویزیت لمینت براق از کارت شما در برابر خراش، خاک و سایر علائم محافظت می‌کند.

کارت ویزیت بدون روکش 

کارت بدون روکش

نوشتن روی کارت‌های بدون روکش بسیار آسان است. همچنین به خاطر داشته باشید که تمام رنگ‌های چاپ شده روی کاغذهای بدون روکش گرم‌تر به نظر می‌رسند. اگر می‌خواهید بر سبک ارگانیک و بدون پیچیدگی برند خود تأکید کنید، این کارت‌ها عالی هستند. جنس‌های دیگری مثل کارت ویزیت کتان در میان برخی از افراد طرفدار دارد اما طرفداران آن چندان زیاد نیستند. 

کاغذ سه لایه

معمولا کارت‌های ویزیت سه لایه، سطح لمینت شده‌ای دارند که در برابر عوامل محیطی و آب‌وهوایی نامطلوب بسیار مقاوم است. کارت ویزیت لمینت برجسته زیبایی خاصی به کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی شما می‌بخشد. 

ویژگی های کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

ویژگی کارت ویزیت

شما می‌توانید کارت ویزیت خود را به هر شکلی که می‌خواهید سفارشی کنید؛ زیرا به معنای واقعی کلمه آزاد هستید تا آنچه را که می‌خواهید به جزئیات خود اضافه کنید. فقط مطمئن شوید که حقایق را بیان می‌کنید و نه یک اغراق صرف در تبلیغات یا تبلیغ خود.

جدای از اطلاعات، می‌توانید طرح، رنگ، فونت، قالب و هر چیزی که روی صفحه کارت ویزیت شما ظاهر می‌شود را سفارشی کنید. با این حال، باید توجه داشته باشید که طراحی شما نباید بر جزئیات غلبه کند و نه طراحی شما ساده و خسته کننده باشد. شما باید به روش‌های خلاقانه‌ای فکر کنید که چگونه کارت خود را به روشی منحصر به فرد و چشم نواز طراحی کنید.

 • اگر می‌خواهید طراحی کارت آشنا داشته باشید و بخواهید اطلاعات بیشتری را روی کارت ویزیت خود ارسال کنید، شکل‌های کارت ویزیت افقی بهتر عمل می‌کنند. اگر می خواهید عکس، متن، گرافیک یا کدهای QR اضافه کنید، طرح کارت افقی عالی است.
 • چیدمان کارت ویزیت عمودی برای برندهایی ایده آل است که خواهان یک عنصر شگفتی یا حس تازگی در کارت خود هستند. این برای طراحی کارت‌های رنگارنگ و غنی از تصویر یا گرافیک عالی است.

نکات طراحی کارت ویزیت فوری با نکاتی که ما در بالا به شما ارائه دادیم همخوانی دارد. 

معرفی 15 نمونه کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی

15 مدل کارت ویزیت

شاید کارت‌های ویزیت آموزشگاه موسیقی برای شما تکراری و خسته کننده شده باشند؛ به همین خاطر شما می‌توانید برای ایده گرفتن از طرح‌های مختلف که مطمئناً با موقعیت و ارتقای کارت ویزیت شما مطابقت دارد به نمونه‌های زیر مراجعه کنید.

 • نمونه اول: استفاده از نت‌های موسیقی کوچک و مشکی رنگ به کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی شما کمک می‌کند. این طرح را زمانی که بر روی کارت ویزیت سلفون مات دورگرد هک کنید بسیار کار جالب و خاصی می‌شود.  
 • نمونه دوم: از فونت‌هایی که خواندن آن‌ها سخت است، یا فونت‌های بسیار آشنا که به‌طور خودکار مردم را عصبانی می‌کنند دوری کنید.
 • نمونه سوم: کمک گرفتن از میکروفون در کارت ویزیت.
 • نمونه چهارم: اگر از بودجه خوبی برخوردار هستید از طراحی کمک بگیرید که کارت ویزیت شما را شخصی سازی یا سفارشی سازی کند. 
 • نمونه پنجم: اگر قبلاً با یک عکاس برای عکس‌های مطبوعاتی کار کرده‌اید یا اگر لوگویی دارید که می‌خواهید استفاده کنید، می‌توانید به راحتی آن را در کارت ویزیت منحصر به فرد خود بگنجانید.
 • نمونه ششم: از سازهای مختلف موسیقی با توجه به سبکی که کار می‌کنید استفاده نمایید.
 • نمونه هفتم: استفاده از تصاویر مربوط به استودیو موسیقی خود، زمانی که بر روی کارت ویزیت سلفون مات هک شود، می‌تواند کار جالبی شود. 
 • نمونه هشتم: استفاده از تصاویری کوچک و مینیمال. 
 • نمونه نهم: نام برند خودتان را با استفاده از رنگ‌ها و فونت‌های غیر معمول، جذاب کنید. 
 • نمونه دهم: استفاده از رنگ‌هایی با تم قهوه‌ای، شیری، کرم به سادگی کارت شما کمک می‌کند.
 • نمونه یازدهم: کمک گرفتن از پس زمینه سفید و طرح عمودی به کارت شما حس متفاوت بودن القا می‌کند.
 • نمونه دوازدهم: از یک فرد موزیسن یا یک فرد خواننده در پس زمینه کارت خود به صورت کمرنگ استفاده نمایید. 
 • نمونه سیزدهم: یک سمت از کارت خود را برای ارائه اطلاعات و سمت دیگر کارت خود را برای استفاده از تصاویر گرافیکی در نظر بگیرید و بر روی کارت ویزیت سلفون براق هک کنید.
 • نمونه چهاردهم: در صورت علاقه از پیانو یا سازهای دیگر خود را در نت‌های موسیقی بگنجانید. 
 • نمونه پانزدهم: حتی می‌توانید بدون استفاده از هیچ تصویری تنها به ارائه اطلاعات کاری خود بسنده کنید. 

نتیجه گیری

علاوه بر معرفی 15 نمونه کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی با طرح، ویژگی‌ها، فونت، ابعاد و موارد دیگری که باید در کارت ویزیت موسسه موسیقی خود به کار بگیرید نیز در این مقاله آشنا شدید. حال زمان آن رسیده است که با کمک گرفتن از یک وب سایت یا فروشگاهی که در این زمینه سابقه بالایی دارد، دست به کار شوید و کارت ویزیت خود را تهیه کنید.

چاپ بازار چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین آماده کمک به کسب‌وکار شما است. 

سوالات متداول

کارت‌های ویزیت چه جنسی دارند؟

 1. کارت ویزیت مات
 2. کارت ویزیت براق 
 3. کارت ویزیت سه لایه 
 4. کارت ویزیت بدون روکش

چه مواردی در کارت ویزیت نوشته می‌شود؟

 1. نام و نام خانوادگی
 2. آدرس
 3. ایمیل 
 4. شماره موبایل 
 5. و …

ابعاد کارت ویزیت چقدر است؟

معمولا 8/5 در 5/5 سانتی متر.

رتبه: 4.8 از 864 رأی

معرفی خدمات چاپ بازار

28421995 - 021