طراحی آنلاین تراکت؛ تراکت خاص خودتان را بسازید

طراحی آنلاین تراکت؛ تراکت خاص خودتان را بسازید

آیا تا به حال شده است که بخواهید تراکت مختص خودتان را بسازید؟ آیا با طراحی آنلاین تراکت آشنایی دارید؟ ما به همین دلیل این مقاله را نوشتیم. هدف ما کمک به شما برای ساخت بهترین تراکت ممکن است. تراکتی که برای مناسبات، رویدادها یا استایل خاص شما کاملاً مناسب باشد. به همین منظور در این مبحث با چگونگی طراحی آنلاین تراکت و روند طراحی و انجام آن و سفارش آن آشنا خواهید شد.

نحوه کار

نحوه کار - طراحی آنلاین تراکت

شاید شما فقط ایده‌ای برای تراکت دارید که دوست دارید آن را اجرایی کنید. ما می‌توانیم از ابتدا تا انتهای این کار به شما کمک کنیم! شاید شما به گرافیک علاقه داشته باشید و یک تراکت داشته باشید که از قبل تقریباً کاملاً طراحی شده است. ما می‌توانیم به اتمام آن کمک کرده و یک محصول نهایی حرفه‌ای به شما ارائه دهیم. مهم نیست که به چه سطح از مشارکت ما نیاز دارید، ما می‌توانیم کمک کنیم!

اگر به تازگی شروع به کار کرده‌اید، ابتدا مشخص کنید که کدام سبک تراکت را می‌پسندید. سبک‌های استاندارد تراکت از نوع کارتی، تراکت پولی و تراکت تا شده هستند.

روند طراحی

روند طراحی - طراحی آنلاین تراکت

در مرحله‌ی بعد، شما با آپلود فایل مورد نظر خود، درخواست طرح خود را به صورت یک یا دو رو خواهید داد و در نهایت می‌توانید چاپ خود را تحویل بگیرید، پس بنابراین این نکته را در نظر داشته باشید باید هرچیزی را که در ذهن خود دارید در طرح خود درج نمائید (مثلاً اگر یک پیام خاص دارید، یا چند نمونه عکس دارید که می‌خواهید استفاده کنید یا موارد دیگر).

ما بر روی هر ایده‌ای که شما دارید کار خواهیم کرد و یک تراکت عالی ارائه خواهیم داد! ما پس از تکمیل کار شما را در جریان قرار داده و نمونه کار را از طریق تیپاکس (در شهرستان) یا اسنپ باکس (در داخل محدوده شهر) ارسال خواهیم کرد.

روند سفارش

روند سفارش - طراحی آنلاین تراکت

گام بعدی آپلود فایل یا درخواست طراحی می‌باشد و در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید طرحی را که از پیش خودتان آماده کرده‌اید را آپلود نموده و سپس آن را برای چاپ به چاپ بازار سفارش دهید، حال در صورتی که تصمیم به آپلود فایل مورد نظر خود دارید می‌توانید تعیین کنید فایل شما به صورت یک رو باشد یا دو رو، در صورتی که تصمیم داشته باشید فایل خود را به صورت یک رو چاپ نمائید تنها می‌توانید فایل روی تراکت را بارگذاری نمائید و در صورتی که بخواهید فایل پشت تراکت را بارگذاری نمائید بایستی دو تا فایل بارگذاری نمائید.
حال در صورتی که تصمیم به درخواست طراحی توسط چاپ بازار داشته باشید بایستی چندین مدل فایل که شامل آرم یا لوگوی کسب و کارتان است و یک یا چند تصویر که حالت گرافیکی داشته باشد و گویای کسب و کار شما باشد و همراه با یک نوشته متنی روی تراکت آپلود نمائید.

مدت زمان تکمیل کار

مدت زمان تکمیل کار - طراحی آنلاین تراکت

مراحل طراحی با توجه به میزان پیچیده بودن طراحی و فرصت شما برای آماده شدن تراکت، می‌تواند از یک روز تا چند هفته طول بکشد. داشتن اطلاعات بیشتر در ابتدای کار (پیام خاص، تصاویر نمونه و غیره) می‌تواند زمان طراحی تراکت شما را بسیار کاهش دهد.

زمان چاپ معمولاً حدود دو هفته پس از زمان تأیید و سفارش تراکت از طریق وب سایت است. اگر به تراکتی که برای یک رویداد خاص طراحی شده نیاز دارید، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگیرید و در صورت نیاز به تراکت به ما اطلاع دهید. ما تمام تلاش خود را برای جلب نظر شما انجام خواهیم داد.

هزینه‌های طراحی

هزینه‌های طراحی - طراحی آنلاین تراکت

هزینه‌های طراحی را فقط یک بار پرداخت می‌کنید تا تراکت سفارشی خود را دریافت کنید. مقدار این هزینه بسته به نوع انتخاب تراکت متفاوت است.

پیام روی تراکت و تعداد کلمات

پیام روی تراکت و تعداد کلمات - طراحی آنلاین تراکت

نوشتن پیام روی تراکت یک روش عالی برای سرعت بخشیدن به روند ساخت تراکت شما است. اگرچه دیدگاه‌های مختلفی در مورد بسیاری از متون مختلف وجود دارد، اما توصیه می‌کنیم اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید به دو پیام زیر توجه کنید:

تعداد کلمات و طول پیام هنگام نوشتن تراکت بسیار مهم است. شما می‌خواهید کلمات کافی برای توضیح دقیق پیامتان داشته باشید، اما نباید به قدری از کلمات استفاده کنید که اندازه فونت خیلی کوچک شود و قابل‌خواندن نباشد. در بخش زیر لیستی از اندازه‌های مختلف تراکت و تعداد تقریبی کلمات مجاز آنها ارائه شده است:

تراکت‌های کارتی کوچک(3.5×2): 135 تا 150 کلمه
تراکت‌های کارتی متوسط ​​(4.25×2.75): 225 تا 250 کلمه
تراکت‌های کارتی بزرگ (3×5): 250 تا 300 کلمه
تراکت‌های کارتی بزرگ (6×2.75): 300 تا 400 کلمه

تراکت‌های پولی استاندارد (6.25×2.625): 200 تا 225 کلمه
تراکت های پولی بزرگ (10×4.25): 350 تا 400 کلمه

تراکت‌های تاشو (4.25×11): 1.200 تا 1.400 کلمه
تراکت‌های تاشو (5.5×8.5): 900 تا 1.000 کلمه

قیمت‌گذاری تراکت

در بخش زیر قیمت انواع سبک‌های مختلف ارائه شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این قیمت‌ها شامل هزینه‌ی حمل و نقل در داخل محدوده‌ی شهری یا شهرستان‌ها است. برای سفارشات خارج از محدوده داخل شهر تهران یا مشهد هزینه حمل و نقل اضافی می‌شود.

تراکت A6
قیمت پایه : ۱۲۶ هزار تومان | هزینه طراحی : یک رو ۶۰ | دورو ۸۰ تومان


تراکت A5

قیمت پایه : ۲۵۱ هزار تومان | هزینه طراحی : یک رو ۶۰ | دورو ۸۰ تومان


تراکت A4

قیمت پایه : ۴۳۲ هزار تومان | هزینه طراحی : یک رو ۶۰ | دورو ۸۰ تومان


تراکت کرافت

قیمت پایه : ۱۳۰ هزار تومان | هزینه طراحی : یک رو ۶۰ | دورو ۸۰ تومان

رتبه: 4.8 از 864 رأی

معرفی خدمات چاپ بازار

28421995 - 021