پنج روش ساده برای بهبود بازاریابی غذاهای بیرون بر

پنج روش ساده برای بهبود بازاریابی غذاهای بیرون بر

با وجود اینکه مشاغل و رستوران‌های بیرون‌برِ فراوانی وجود دارد، متمایز شدن از بقیه‌ی رقبا می‌تواند چالش برانگیز باشد. چه همبرگرهای آبدار، ساندویچ‌های دست‌ساز و غذاهای شیرین می‌فروشید، چه انواع غذاهای دیگر، باید نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازید و از طریق این تاکتیک‌های ساده‌ی بازاریابی غذاهای بیرون بر، مشتری وفادار ایجاد کنید. می‌دانیم که همه‌ی مشاغل دارای زمان، پول و دانش لازم برای سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های تبلیغاتی نیستند، بنابراین پنج ایده‌ی برتر بازاریابی غذاهای بیرون بر را گردآوری کرده‌ایم که مشاغل با هر اندازه‌ای می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند.

1. طراحی ساک دستی‌های چشم‌نواز و جذاب

طراحی ساک دستی‌های چشم‌نواز و جذاب - بازاریابی غذاهای بیرون بر

جزئیات کوچک اهمیت دارد. چیزی به سادگیِ ساک دستی کاغذی بیرون‌بر که نام برند، لوگو و آدرس وب سایت شما روی آنها چاپ شده می‌تواند تفاوت بزرگی را از نظر زیبایی و عملکرد ایجاد کند. اگر تمام تحویل‌های درب منزل یا سفارشات بیرون‌بر خود را درون پاکت‌های کاغذی بگذارید، از این فرصت برای طراحی پاکت‌های چاپی استفاده کنید که ظاهر حرفه‌ای ایجاد کرده و آگاهی از برند شما را افزایش می‌دهد، زیرا رهگذران به برند شما توجه می‌کنند. توصیه می‌کنیم رنگ برند خود، دسته‌های رسانه‌های اجتماعی و هرگونه پیام تبلیغاتی را بر روی پاکت وارد کنید تا بازاریابی غذای بیرون‌بر خود را به مرحله‌ی بالاتری برسانید.

2. قدرت رسانه‌های اجتماعی

قدرت رسانه‌های اجتماعی - بازاریابی غذاهای بیرون بر

با توجه به اینکه رسانه‌های اجتماعی بخش مهمی از زندگی روزمره‌ی ما هستند، با حضور آنلاین، می‌توانید از بسترهای رایگان حداکثر استفاده را ببرید. پست کردن تصاویرِ غذاهای خوشمزه‌ی شما، تعامل با مشتریان فعلی یا احتمالی و پیوستن به روندهای وایرال به شما کمک می‌کند تا به مخاطبان هدف خود برسید و آنها را ترغیب کنید تا از غذای بیرون‌بر شما لذت ببرند. این استراتژی بازاریابی غذاهای بیرون‌برِ ساده و در عین حال موثر، راهی سرگرم‌کننده برای برقراری ارتباط با مصرف‌کنندگان محلی است و ایده‌های بازاریابی غذاهای بیرون‌بر شما را یک قدم جلوتر می‌برد. پس چرا رقابت‌های رسانه‌های اجتماعی یا قرعه‌کشی جایزه‌دار را اجرا نکنید؟

3. رفتارِ دوستدار محیط زیست را تشویق کنید

رفتارِ دوستدار محیط زیست را تشویق کنید - بازاریابی غذاهای بیرون بر

در حال حاضر بیشتر از همیشه، بسیاری از ما به دنبال کاهش ردپای خود در محیط زیست و ایجاد تغییرات دوستدار محیط زیست هستیم. به اشتراک گذاشتنِ قدم‌هایی که برای کاهش تاثیر خود بر محیط زیست برداشته‌اید، مانند بسته‌بندی قابل بازیافت یا محصولات محلی، می‌تواند بر شهرت برند شما تأثیر مثبتی داشته باشد. علاوه بر این، تشویق مشتریان برای آوردن ظروف یا لیوان‌های مسافرتی به ازای تخفیف یا پاداش کوچک می‌تواند مشتریان را تشویق به مشارکت کند.

4. پیشنهادات ویژه به مدت محدود ارائه دهید

پیشنهادات ویژه به مدت محدود ارائه دهید - بازاریابی غذاهای بیرون بر

صادق بگوییم، همه ما عاشق چانه‌ زدن هستیم! ارائه‌ی پیشنهادات ویژه یک راه عالی برای تشویق رهگذران است که غذای خوشمزه‌ی شما را امتحان کنند. اگر نمی‌توانید تخفیف‌های قابل توجهی را از طریق بازاریابی غذاهای بیرون‌بر ارائه دهید. نظرتان در مورد معرفی طرح وفاداری یا تبلیغات در آرام‌ترین ساعات چیست؟ تبلیغاتی مانند «هرچه غذا بیشتر بخرید بیشتر تخفیف می‌گیرید»، «تحویل رایگان» و «قیمت‌های ویژه» عملکرد خوبی دارند.

5. عکس‌هایی بگیرید که آب دهان را راه بیندازند

عکس‌هایی بگیرید که آب دهان را راه بیندازند - بازاریابی غذاهای بیرون بر

وقتی به دنبال غذای بیرون‌برِ محلی می‌گردیم، دیدن تصاویر غذای خوشمزه می‌تواند ما را ترغیب به خرید کند. ایده‌های قدرتمند بازاریابی شامل استفاده از تصاویر جذاب در وب سایت شما، نمای فروشگاه، منوها و کانال‌های اجتماعی برای جلب توجه مشتریان و نشان دادن خلاقیت‌های باورنکردنی شما است. اگر در موقعیتی نیستید که برای این کار عکاس استخدام کنید، ببینید آیا هر یک از کارکنان، دوستان یا خانواده‌ی شما قادر به گرفتن عکس‌های جذاب هستند که بتوانید از آنها استفاده کنید.

رتبه: 4.8 از 864 رأی

معرفی خدمات چاپ بازار

28421995 - 021