دلیل چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی و اهمیت آن در کسب و کار

دلیل چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی و اهمیت آن در کسب و کار

تولید اقلام تبلیغاتی یکی از راهکارهای اساسی در سال های اخیر برای تبلیغات برندهای مختلف بوده است. در همین راستا اهمیت چاپ لیوان کاغذی که لوگوی یک برند روی آن حک شده، کاملا مشخص است. اهمیت چاپ لیوان کاغذی از آن جهت است که قابل عرضه در مجامع و اجتماعات بزرگ بوده که طراحی مناسب آن می تواند نتیجه مطلوبی برای یک برند به همراه داشته باشد.

_________________________________________________________________

بیشتر بخوانید: شیوه پخش تراکت

_________________________________________________________________

همانطور که اشاره شد اهمیت چاپ لیوان کاغذی مانند بسیاری از روش های تبلیغاتی مثل چاپ تراکت از آن جهت است که به صورت عمده می تواند در تجمعات مختلف به مدعوین برای مصرف نوشیدنی های مختلف عرضه شود. این یعنی دایره وسیعی از مخاطبان می توانند با نام یک برند آشنا شوند. با توجه به اینکه چاپ اقلام تبلیغاتی اهدایی، اقدامی جذاب برای مخاطبین است عرضه لیوان های کاغذی نیز یکی از ایده های خلاقانه است که علاوه بر پیشگیری از تولید  و عرضه لیوان های یکبار مصرف پلاستیکی که برای محیط زیست مضر است، می تواند نشانه ای برای اهمیت دادن به سلامت مخاطبان باشد. این احترام یکی از راه های جلب توجه مخاطبان به شمار می آید. عرضه این لیوان های کاغذی در محیط شرکت در صورت تردد مشتریان و مراجعه کنندگان نیز راه دیگری است که می تواند به صورت اختصاصی با لوگوی شرکت و با شکلی خلاقانه باشد که بیش از پیش توجه به مخاطب را نشان می دهد. علاوه براین شما می توانید در صورت نیاز در کنار تهیه و طراحی لیوان کاغذی تبلیغاتی به سفارش آنلاین چاپ لیبل نیز به عنوان یکی دیگر از اقلام تبلیغاتی پرمصرف اقدام کنید.  تولید اقلام تبلیغاتی با کیفیت مثل لیوان کاغذی نیازمند رعایت نکات مهمی است تا در نهایت نتیجه مطلوب تبلیغات غیرمستقیم را بهمراه داشته باشد، از جمله:

 • استفاده از لیوان های کاغذی با کیفیت
 • طراحی خلاقانه اعم از لوگو، شعار و…
 • در دسترس قرار دادن لیوان ها برای مراجعه کنندگان
 • عرضه لیوان ها به شکل مناسب اعم از شرکت یا اجتماعات و سمینارها

اهمیت تبلیغات با لیوان کاغذی

انواع چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی

چاپ لیوان کاغذی می تواند در ابعاد و سایزهای مختلف کوچک، متوسط و بزرگ برای انواع پذیرایی از نوشیدنی های سرد و گرم تا سرو غذاهای فست فودی و… را شامل شود. شما می توانید از این لیوان ها برای مراسم و جشن های مختلف رسمی و غیر رسمی استفاده کنید. ارائه خدمات چاپ توسط شرکت های تبلیغاتی با سابقه که خلاقیت و امکانات لازم برای چاپ لیوان کاغذی را دارند بسیار مهم است. شرکت چاپ بازار  یکی از شرکت های با سابقه و خوشنام در زمینه چاپ اعم از چاپ کارت ویزیت تعداد کم است.
طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته و انواع اقلام تبلیغاتی از دیگر اقداماتی است که این شرکت در زمینه تبلیغاتی در کارنامه خود دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش، همچنین دریافت مشاوره می توانید با همکاران ما در شرکت چاپ بازار تماس بگیرید.

مزیت چاپ لیوان کاغذی

پس از بیان کامل اهمیت چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی نوبت به بیان مهمترین مزیت های چاپ لیوان کاغذی می رسد. از مهمترین مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نشان دادن حمایت از محیط زیست و تلاش برای حفظ محیط زیست
 • قابلیت استفاده برای انواع نوشیدنی های سرد و گرم بدون ضرر
 • امکان تنوع طراحی و چاپ روی لیوان های کاغذی
 • قیمت مناسب نسبت به دیگر اقلام تبلیغاتی
 • استفاده شخصی افراد و رعایت بهداشت فردی
 • قابلیت استفاده انبوه برای شرکت ها و اماکن پرتردد
 • قابلیت استفاده برای مراسم های رسمی و غیررسمی

اهمیت تولید و چاپ لیوان کاغذی

کاربردهای چاپ لیوان کاغذی

استفاده از لیوان کاغذی برای مصرف کننده مزیت های زیادی به همراه دارد، از همین رو شرکت ها و برندهای مختلف می تواند از این مزیت به عنوان ابزاری برای تبلیغات استفاده کنند. از مهمترین کاربردهایی که شرکت ها می توانند از چاپ لیوان کاغذی داشته باشند عبارت است از:

 • استفاده برای سرو انواع نوشیدنی سرد و گرم
 • استفاده از لیوان های کاغذی بزرگ برای پذیرایی های خوراکی (پاپ کورن، سیب زمینی سرخ کرده و… )
 • استفاده از لیوان های کاغذی برای ساخت کاردستی
 • استفاده از لیوان های کاغذی در کنار آب سرد کن برای مشتریان
رتبه: 4.8 از 864 رأی

معرفی خدمات چاپ بازار

28421995 - 021